Naujienos

Telšių apskrities VTAS Plungės rajone išsikėlė į naujas patalpas

Telšių apskrities Vaiko teisių apsaugos skyrius (toliau – VTAS) Plungės rajone savo darbus nuo balandžio 8-osios tęsia naujose, žymiai erdvesnėse ir gyventojams patogiau pasiekiamose patalpose.

Iš ankstesnių patalpų, buvusių A. Jucio g. 9, VTAS Plungės rajone persikėlė į patalpas, esančias Vytauto g. 14, Plungėje. Įstaiga įsikūrė trečiajame pastato aukšte, 305-309 kabinetuose, todėl nuo šiol vaiko teisės klausimus sprendžiantys plungiškiai laukiami naujuoju adresu.

Pasak VTAS patarėjos Plungės rajone Irmantės Batakienės, naujoje vietoje įsikūrusį Vaiko teisių apsaugos skyrių Plungės rajone klientai galės pasiekti dar patogiau, nes šis įsikūrė strategiškai itin patogioje vietoje – pačiame miesto centre. ,,Jau skaičiuojame pirmąsias savo darbo dienas naujoje vietoje šalia lankomiausių miesto įstaigų, tokių kaip Plungės rajono savivaldybė, seniūnija, teismas, policija, probacija, VMI, Sodra, bankai ir t.t. Nuo įsikūrimo naujose patalpose datos ne tik klientams patogiau mus pasiekti, tačiau ir mums patiems bendradarbiavimas su kitomis institucijomis dėl sumažėjusių atstumų tapo kiek patogesnis,“ – teigia patarėja.

Specialistės džiaugiasi ne tik dėl persikėlimo į patogesnę vietą, tačiau ir dėl pačių patalpų, kuriose jau darbuojasi. ,,Naujose patalpose turime žymiau daugiau vietos. Klientams ir interesantams įrengtas erdvus, šviesus ir jaukus laukiamasis. Patys dirbame atskiruose kabinetuose, todėl klientų ir interesantų aptarnavimo kokybė – nepalyginamai geresnė. Kalbėdami apie savo problemas, iškylančias dėl vaikų ar jų pačių privataus gyvenimo, apsilankantys žmonės galės būti garantuoti, kad jų negirdi kiti asmenys, todėl pokalbiai vyks sklandžiau, o klientai jausis saugiau, ramiau ir užtikrinčiau,“ – erdvesnėmis patalpomis džiaugiasi I. Batakienė.

Patarėja įvardija ir dar vieną svarbų privalumą, kurio neturėjo ankstesnėse patalpose. ,,Pagaliau ir mums atsirado galimybė įsirengti vaiko kambarį, kuriame ramiai galėsime išklausyti vaikų nuomonių, o jiems bus sudarytos sąlygos jaustis jaukiai ir ramiai. Taip pat kartu su tėvais atvykę vaikai turės kur pažaisti, praleisti laiką, o mūsų darbinė aplinka nebekels jiems įtampos,“ – vaiko kambario naudą apibūdina patarėja.

Telšių apskrities VTAS Plungės rajone specialistės džiaugiasi naująja darbo aplinka ir kviečia visus, kuriems aktualūs vaiko teisės klausimai, apsilankyti adresu Vytauto g. 14, Plungė.

X