Naujienos

Tarnybos direktorė A. Jakavonienė: „Vaikams skirtų renginių planavime turi dalyvauti ir patys vaikai“

Rugpjūčio 12 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie SADM (toliau – Tarnyba) paminėdama Tarptautinę jaunimo dieną pakvietė globos namų Vaikų tarybų atstovus kartu suplanuoti šeštus metus vyksiantį Lietuvos vaikų globos namų Vaikų tarybos atstovų susitikimą.

„Noriu pasveikinti Jus visus su Tarptautine jaunimo diena. Jūsų nuomonė Tarnybai yra labai svarbi, todėl labai norime ją išgirsti ir suorganizuoti tokį renginį, kokio norite Jūs, o ne tokį, kokį mes įsivaizduojame. Išreikšdami savo nuomonę Jūs tampate Tarnybos dalimi ir tik nuo Jūsų priklauso, kokio formato bus kasmetinis renginys rudenį“, – kalbėjo Tarnybos direktorė Alina Jakavonienė.

Į Tarnybą atvyko 19 vaikų globos namų auklėtinių iš Vilniaus apskrities. Juos pasitiko Tarnybos direktorės sveikinimo žodis ir skatinimas drąsiai reikšti savo nuomonę dėl artėjančio renginio.

Per darbingą valandą bendru sutarimu buvo nuspręsta renginį daryti lapkričio mėnesio pabaigoje, diskusijų formatu, kad renginio metu vaikai galėtų diskutuoti jiems svarbiomis temomis su kompetentingais žmonėmis.

Vaikų globos namų Vaikų tarybų atstovai susitiks šeštąjį kartą.

 
 

X